Soffa 1900-talets början

Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början
Soffa 1900-talets början

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, troligen England, 1900-talets början, mahogny med intarsia, längd 125 cm

Fanérskador, lagningar

187902

2013-05-28