Leo Holmgren teckningar

Leo Holmgren teckningar
Leo Holmgren teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLMGREN, Leo (1904-1990): Skisser, delvis signerade, varierande mått

Skador

187911

2013-05-28