Leo Holmgren teckningar
Vollendet
2013-05-28
187911
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Skisser, delvis signerade, varierande mått
Skador