Axel Axelson akvarell

Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXELSON, Axel (1854-1892): Palazzo Ducale, Venezia, signerad och daterad Axel Axelson Venezia -86, akvarell, 54x30 cm

187914

2013-05-28