Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNI, Hans (Schweiz, född 1909): Lejonpar, signerad Erni, 95/200, färglitografi, 39x48 cm
187918
2013-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här