Hans Erni färglitografi

Hans Erni färglitografi
Hans Erni färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNI, Hans (Schweiz, född 1909): Lejonpar, signerad Erni, 95/200, färglitografi, 39x48 cm

187918

2013-05-28