Vilhelm Holmgren olja

Vilhelm Holmgren olja
Vilhelm Holmgren olja
Vilhelm Holmgren olja
Vilhelm Holmgren olja

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Skärgårdsbild, monogramsignerad, olja på duk, 22x34 cm, oramad

187930

2013-05-28