Skrivbord
2013-05-28
187933
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 2 hurtsar, 1900-talets början, fanerat i mahogny, höjd 79, 170x89, nycklar finns
Skiva med ytskador, slitage