Bakufu Ohno träsnitt

Bakufu Ohno träsnitt
Bakufu Ohno träsnitt
Bakufu Ohno träsnitt
Bakufu Ohno träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OHNO, Bakufu (1880-1976): Motiv av arbetare på risfält, träsnitt, Shinagawa -Tokyo, Japan, signerad i plåten B.Ohno, troligen 1950-tal, 36,5x25 cm

Passepartout med fläckar

187936

2013-05-28