Gustaf Rydberg oljemålning

Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYDBERG, Gustaf (1835-1933): Strandparti från Ringsjön, signerad G Rydberg, olja på duk, 31x46 cm

187961

2013-05-28