Skålfat Qing 1700-tal

Skålfat Qing 1700-tal
Skålfat Qing 1700-tal
Skålfat Qing 1700-tal
Skålfat Qing 1700-tal
Skålfat Qing 1700-tal
Skålfat Qing 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 22,5 cm

Lagningar

187987

2013-05-28