Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTOR, 3 st, sannolikt Shiraz, 117x156, Hamadan, 87x205, möjligen Kaukas, 122x207 cm
Skador/kraftigt slitage, langetteringar med delvis skador/kraftigt slitage
188016
2013-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här