Orientmattor 3 st

Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st
Orientmattor 3 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTOR, 3 st, sannolikt Shiraz, 117x156, Hamadan, 87x205, möjligen Kaukas, 122x207 cm

Skador/kraftigt slitage, langetteringar med delvis skador/kraftigt slitage

188016

2013-05-29