Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, på pelarfot, 1800-tal, skivan fanérad i mahogny, höjd 72, diameter 134 cm
Renoverat, kompletterat, smärre skador
188024
2013-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här