Pelarbord med rotfanér

Pelarbord med rotfanér
Pelarbord med rotfanér
Pelarbord med rotfanér
Pelarbord med rotfanér
Pelarbord med rotfanér
Pelarbord med rotfanér

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svartmålad fot, rotfanérad bordsskiva, höjd 76, 87x91 cm

Fanérskador, fläckar

188025

2013-05-29