Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svartmålad fot, rotfanérad bordsskiva, höjd 76, 87x91 cm
Fanérskador, fläckar
188025
2013-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här