Ljuskrona rokoko

Ljuskrona rokoko
Ljuskrona rokoko
Ljuskrona rokoko
Ljuskrona rokoko
Ljuskrona rokoko
Ljuskrona rokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, för 24 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bemålad metall, höjd 93 cm

Lagning, borrad för el

188027

2013-05-29