Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-tal, barockstil, mässing, höjd 40 cm

Borrad för el, arm med lagning

188040

2013-05-29