Stolar senempire
2013-05-29
188041
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, senempire, fanérade med mahogny, 2 med avvikande klädsel
Lagningar, fanérskador