Gueridon i empirestil

Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil
Gueridon i empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld, höjd 155, diameter 31 cm

En lös fot, sprickor

188046

2013-05-30