Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUERIDON, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld, höjd 155, diameter 31 cm
En lös fot, sprickor
188046
2013-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här