Byrå allmoge
2013-05-29
188059
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, allmoge, 1800-tal, bemålad furu, imitationsmåleri, höjd 103, 42x116 cm
Senare beslag, slitage