Carl Fagerberg gipsskulptur

Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur
Carl Fagerberg gipsskulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAGERBERG, Carl (1878-1948): Albert Engström, signerad och daterad C. Fagerberg 1914, gips, höjd 60 cm

Nagg, med dedikation

188084

2013-05-29