Träskulpturer

Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2)"Unghästar", "Dressyr", signerad och daterad , Albert Swärdh 1984 resp. 1981, skuret trä, längd 46 resp. 40 cm

188091

2013-05-28