Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
CHAMBERT, Erik (1902-1988): "Glaskamrar", signerad Erik Chambert, daterad a tergo 1976, blandteknik i plexiglaslåda, 32x32 cm
Smärre repor
188097
2013-05-30