Barockskåp

Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, ek, barock, 1700-tal, skulpterad dekor, svärtade dekor, krönet med vapensköldar, höjd 220, 200x83 cm

Skador, renoverat och kompletterat

188140

2013-05-30