Parbyråer empire 1800-tal

Parbyråer empire 1800-tal
Parbyråer empire 1800-tal
Parbyråer empire 1800-tal
Parbyråer empire 1800-tal
Parbyråer empire 1800-tal
Parbyråer empire 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅER, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, mahognyfanér, intarsia, på benställning, höjd 85, 74x46 cm

Lådor med sättningar

188152

2013-05-30