Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Vänporträtt av xylografen Andersson, signerad, litografi förstärkt med tusch, 38x31 cm
188162
2013-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här