Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, eklektisk stil, 2-lådig, rotfanér, intarsia, höjd 76, 69x45 cm
Fanérskador/ytskador
188163
2013-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här