Etagebord 1800-tal

Etagebord 1800-tal
Etagebord 1800-tal
Etagebord 1800-tal
Etagebord 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETAGEBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér, hjultrissor, höjd 77, 53x36 cm

Något blekt, bruksslitage

188165

2013-05-30