Modellflygplan Messerschmitt

Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt
Modellflygplan Messerschmitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFLYGPLAN, troligen Messerschmitt, balsaträ, infällbara landningsställ, längd 142, spännvidd ca 166 cm

Lösa delar, skador och lagningar

188174

2013-06-06