Albert Engström tusch

Albert Engström tusch
Albert Engström tusch
Albert Engström tusch
Albert Engström tusch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): I tågkupén, monogramsignerad AE Hult 1896, tusch, 21x29 cm
PROVENIENS: Kar de Mumma

Fläckar, ej examinerad ur ram

188186

2013-05-29