Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MODELLTÅG, Märklin, H0, bl.a. lok, vagnar, diverse räls och tillbehör
Funktion ej prövad, skador, slitage
188191
2013-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här