Rörstrand ytterfoder 1800-tal

Rörstrand ytterfoder 1800-tal
Rörstrand ytterfoder 1800-tal
Rörstrand ytterfoder 1800-tal
Rörstrand ytterfoder 1800-tal
Rörstrand ytterfoder 1800-tal
Rörstrand ytterfoder 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

YTTERFODER, 1880-tal, nyrenässans, majolika, höjd 46, diameter 53 cm

Avslag/bortfall, invändigt krackelerad

188192

2013-05-31