Byrå 18/1900-tal

Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal
Byrå 18/1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 18/1900-tal, mellaneuropa, ek och mahognyfanér, träskuren dekor, höjd 85, 111x62 cm

Renoverad, kompletterad, delar med avslag, slitage

188200

2013-05-31