Dalahäst 18/1900-tal

Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALAHÄST, 18/1900-tal, bemålat trä, höjd 21 cm

Slitage, bortfall

188211

2013-05-31