Hörnskåp allmogemålat

Hörnskåp allmogemålat
Hörnskåp allmogemålat
Hörnskåp allmogemålat
Hörnskåp allmogemålat
Hörnskåp allmogemålat
Hörnskåp allmogemålat

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, bemålat, daterat 1845, höjd 129, 76x46 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

188215

2013-05-29