Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i bl a alm och rotfanér, höjd 79, 122x56 cm, nycklar finns

Smärre skador, senare lås, renoverad

188220

2013-05-31