Salongsbord 1800-talets slut
2013-05-29
188222
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets slut, bl a fanérat i valnöt, undertill med korg, höjd 74, 111x82 cm
Skiva med ytskador, fanérskador