Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med glasskiva, 1980-tal, etikettmärkt Lourens Fischer, svartlackerat underrede med björk, höjd 41, diameter 106 cm
Smärre bruksslitage
188229
2013-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här