Bord 1980-tal

Bord 1980-tal
Bord 1980-tal
Bord 1980-tal
Bord 1980-tal
Bord 1980-tal
Bord 1980-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med glasskiva, 1980-tal, etikettmärkt Lourens Fischer, svartlackerat underrede med björk, höjd 41, diameter 106 cm

Smärre bruksslitage

188229

2013-05-29