Satsbord mahogny
2013-05-29
188230
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, Finland, Georg Mayer, fanérat i mahogny, intsarsia, höjd 68, 53x42 cm
Ytskador