Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, 144/240, färglitografi, 86x59 cm

188240

2013-05-29