PG Thelander litografi

PG Thelander litografi
PG Thelander litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THELANDER, P. G. (född 1936): Den gröna ekan, signerad och numrerad P.G. Thelander 153/175, färglitografi, 43x63 cm

188243

2013-05-29