Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, signerad Roland S, numrerad 71/310, färglitografi, 42x33 cm
188248
2013-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här