Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, svensk, 1800-talets andra hälft, s.k. Aledalare, fyrpipig, med kolvplattor av björk, längd 18 cm

Skador, delar saknas

188256

2013-10-10