Vas Friberg

Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, årsbokstav F, stengods, brun harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio, höjd 30 cm

Mindre glasyrskador

188257

2013-05-29