Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1930-tal, grön glaskupa, dekor i silver, höjd 40, diameter 45 cm

Dekor med slitage

188260

2013-05-29