Sengustaviansk sekretär

Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, med stenskiva, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, 130x105 cm, nyckel finns

Lös nyckelskylt, fanérlagningar och skador

188267

2013-06-14