Karl Höglund litografir

Karl Höglund litografir
Karl Höglund litografir

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Sommardans, signerad Karl Höglund, 88/290, färglitografi, 52x43 cm

188270

2013-05-30