Bord sengustavianskt

Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med klaffar, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, låda i sargen, beslag samt fotavslut i mässing, höjd 75, 87x44 cm

Sprickor, fläckar, fanérskador

188280

2013-05-31