Skåp gotisk stil 1800-tal
2013-06-10
188290
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, gotisk stil, inredning med skedhylla, hyllor samt lådor, konturerade och profilerade nyckelskyltar i ben, höjd 135, 122x55 cm
1 låda saknas, slitage