Skåp gotisk stil 1800-tal

Skåp gotisk stil 1800-tal
Skåp gotisk stil 1800-tal
Skåp gotisk stil 1800-tal
Skåp gotisk stil 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, gotisk stil, inredning med skedhylla, hyllor samt lådor, konturerade och profilerade nyckelskyltar i ben, höjd 135, 122x55 cm

1 låda saknas, slitage

188290

2013-06-10