Toilettebord empire 1800-tal

Toilettebord empire 1800-tal
Toilettebord empire 1800-tal
Toilettebord empire 1800-tal
Toilettebord empire 1800-tal
Toilettebord empire 1800-tal
Toilettebord empire 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets andra kvartal, empire, mahognyfanér, gallerkant med svarvade detaljer i ben, sarg med låda, höjd 137, 85x39 cm, nyckel medföljer

Renoverad, kompletterad, spegelglas med åldersfläckar, senare lås

188292

2013-05-31