Toilettebord empire 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
TOILETTEBORD, 1800-talets andra kvartal, empire, mahognyfanér, gallerkant med svarvade detaljer i ben, sarg med låda, höjd 137, 85x39 cm, nyckel medföljer
Renoverad, kompletterad, spegelglas med åldersfläckar, senare lås
188292
2013-05-31