David Finn skrotskulptur

David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur
David Finn skrotskulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINN, David (född 1952): Skrotskulptur, signerad och daterad David Finn 1985, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Skador, lösa delar

188295

2013-05-29