David Finn skrotskulptur
2013-05-29
188295
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FINN, David (född 1952): Skrotskulptur, signerad och daterad David Finn 1985, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Skador, lösa delar