Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-05-29
188313
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): 2 st, porträtt av man och kvinna, oljor på pannå, 32x24 cm vardera
Smärre skador